Head symbol

piękno

wielka siła

IDEA NASZEJ MARKI

Dostarczamy najlepiej wyselekcjonowane, najwyższej jakości, profesjonalne produkty fryzjerskie. Przedstawiamy innowacyjne rozwiązania i dzielimy się wiedzą.

Zabiegamy o doskonałość. Pragniemy stale poprawiać swój nienaganny wizerunek, prestiż oraz styl.

Dbamy i doceniamy każdego klienta, traktując go tak, jak sami byśmy sobie tego życzyli.

Dążymy do celu, ale nigdy kosztem jakości obsługi i renomy.

Patrzymy daleko w przyszłość, kierując się pasją i pomysłami.

HISTORIA:
CZYMŻE JEST PIĘKNO?

Nie tylko starożytni filozofowie starali się uchwycić to, co można nazwać pięknem. Problem ten na przestrzeni wieków zajmował myśli poetów, artystów i zwykłych ludzi, aż do dnia dzisiejszego.

W encyklopedii piękno jest ujęte jako pozytywna własność estetyczna tego co istnieje. Wynika ona z proporcji i kształtów, harmonii barw i dźwięków, czyli współgrania wszystkich elementów, które sprawiają, że coś jest dla nas atrakcyjne. Piękno to również wartość moralna, to sposób w jaki jeden człowiek odnosi się do drugiego, jak się zachowuje. Dlatego naszym mottem są dwa proste, ale mające niebywałą siłę słowa "Bądź Piękna". Szczególne znaczenie mają dla nas włosy, które od zawsze były jednym z największych kobiecych atrybutów. Bujne, jedwabiście gładkie i lśniące - obiekt pożądania niemal każdej kobiety. Jednak aby uzyskać taki efekt, trzeba często pomóc naturze. Dlatego powstało wyjątkowe miejsce jakim jest niewątpliwie Bea Beleza. Miejsce, w którym z wielką pasją i prawdziwym oddaniem pragniemy uczynić swoje klientki szczęśliwymi, pomagając im w pielęgnacji włosów tak, aby rezultat starań był zachwycający.

Bea Beleza to firma rodzinna, stworzona z pasji i miłości do piękna. Droga do stworzenia tego niezwykłego miejsca była długa i kręta, a sukces, który osiągnęła firma jest efektem wielu starań, bardzo ciężkiej pracy i wytrwałości całego zespołu. Bea Beleza rozpoczęła swoją działalność 1 października 2007 roku.

Początki działalności były dość niewinne, ponieważ pierwsze produkty, które pojawiły w firmie mieściły się na dwóch regałach w pralni. Po krótkim jednak czasie zagospodarowany został garaż 20 m2. Wystarczyły dwa lata by pojawił się mały blaszak z dodatkowymi 15 m2 jako miejsce do magazynowania. Właściciele nie stronili od ciężkiej fizycznej pracy, pakowania paczek, sprawdzania dostaw, czy samodzielnego przywożenia towaru. Rozwijanie firmy wymagało od nich całkowitego zaangażowania, a także rezygnacji z własnych przyjemności.

Po trzech latach przyszedł czas na kolejny krok w rozwoju firmy. W kwietniu 2010 wynajęto już większą powierzchnię magazynową - 120 m2 przy ulicy Głogowskiej. Tam również został otwarty sklep. Po roku powierzchnia została powiększona o dodatkowe 216 m2, które jednak szybko przestały wystarczać, dlatego zdecydowano się na większy magazyn 350 m2 na Kopaninie. Od kwietnia 2010 roku rozpoczęto również regularne wydawanie ofert promocyjnych dedykowanych salonom fryzjerskim.

W roku 2012 właściciele podjęli decyzję o budowie własnej siedziby z magazynem wysokiego składowania (450 m2), salonem sprzedaży oraz biurami. Na jej lokalizację wybrano Komorniki koło Poznania. Nowy obiekt, który został uroczyście oddany do użytku w maju 2014 roku, bez wątpienia może być wielkim powodem do dumy właścicieli. Nowoczesna, prosta w formie i elegancka bryła zwraca na siebie uwagę. Przestronne i jasne wnętrza mieszczą aż 150 m2 powierzchni biurowej. Komfortowe warunki pracy jakie Bea Beleza stworzyła dla swojego zespołu, sprzyjają efektywnej pracy nad dalszymi sukcesami firmy. Właściciele doskonale zdają sobie sprawę jak wielkie znaczenie dla rozwoju działalności ma odpowiednio dobrany i zgrany zespół ludzi. Bea Beleza ma świadomość, iż jednym z najważniejszych czynników sukcesu jest przyciąganie, kształtowanie, wartościowanie i zatrzymanie wyjątkowych ludzi. W nowo powstałym dziale marketingu nad strategią firmy czuwa grupa młodych, kreatywnych i niebojących się wyzwań ludzi. Ambitny zespół pracuje nad sukcesem firmy w zależności od jej potrzeb i błyskawicznie reaguje na sytuację rynkową. Efektem wspólnej pracy działu marketingu oraz specjalistów z branży reklamowej są profesjonalnie przygotowane materiały reklamowe i promocyjne. W trosce o jak najlepsze rozpowszechnienie swoich produktów i akcesoriów fryzjerskich, Bea Beleza znacznie wzmocniła również siły zespołu reprezentantów, tym samym zwiększając efektywność działu sprzedaży. W przestronnych wnętrzach nowej siedziby firmy stworzono także profesjonalną i nowocześnie wyposażoną salę konferencyjną, która jest inspirującym i pobudzającym wyobraźnię miejscem do spotkań firmowych. To właśnie w tym miejscu analizowane są nowe pomysły zespołu oraz podejmowane kluczowe decyzje, także te mające wpływ na rozwój firmy w zakresie wyłącznej dystrybucji wiodących, światowych marek takich jak Medavita, HH Simonsen, Marc Inbane, Elchim Milano, Hot Tot, Excellent Edges, Trendy Hair czy Dajuja. O salonie sprzedaży zajmującym powierzchnię 150 m2, bez wahania można powiedzieć, iż jest kreatywnym miejscem biznesowym o bardzo nowoczesnym designie. Przebywanie w tak wyrafinowanym pod względem funkcjonalności i wzornictwa obiekcie jest swoistym "zastrzykiem energii" i czystą przyjemnością. Pragnieniem Bea Belezy jako firmy rodzinnej jest stworzenie dla swoich pracowników miejsca pracy o wyjątkowej kulturze, systemie wartości oraz odpowiednim klimacie organizacyjnym.

Kontrahentom i klientom cały zespół służy zawsze profesjonalną radą i pomocą tak, aby każdy kto odwiedza siedzibę Bea Belezy czuł się częścią wielkiej całości.

NASZ ZESPÓŁ

Fotografia ekipy Bea Beleza
Naszym celem było stworzenie kreatywnego zespołu, gotowego do innowacji i ciężkiej pracy, na zasadach uczciwości, szacunku i wzajemnego zaufania.

PARTNERZY

Bea Beleza od początku swojej działalności rozpoczęła współpracę z wieloma firmami, małymi oraz dużymi. W tym momencie na rynku najważniejszy jest poziom usług, aczkolwiek dla nas ważne są również relacje. Staramy się je pielęgnować z każdym kontrahentem. Doceniamy wszystkich, którzy przyczyniają się do rozwoju naszej firmy, za co serdecznie dziękujemy.

GALERIA

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Tel. +48 61 866 77 56

Polityka prywatności

Projekt graficzny strony: Naftasquad