Head symbol

piękno

wielka siła

Media

Trendy Hair Elastic Keratin with Ginseng to kuracja w postaci unikatowych saszetek, która daje widzialne rezultaty już po pierwszej aplikacji. Dzięki niej włosy zyskują zdrowy wygląd, stają się bardziej elastyczne i odmłodzone. Połączenie starożytnego japońskiego rytuału i nowoczesnej technologii sprawi, że osiągniesz aż 7 korzyści tylko w 7 minut.

Trendy Hair Maskelastic Keratin with Ginseng to profesjonalna maska do włosów z czystym koncentratem keratyny, mikro żeń-szeniem oraz kompozycją naturalnych składników potrzebnych do prawidłowego rozwoju i zachowania dobrej kondycji włosa. Fryzura staje się pełna blasku, struktura włosa jest w pełni odbudowana, a ich objętość znacznie zwiększona.

Trendy Hair Dekoelastic Keratin with Ginseng to pierwszy innowacyjny rozjaśniacz w proszku, zawierający keratynę oraz mikrocząsteczki żeń-szenia. Dzięki tym składnikom proces dekoloryzacji jest bardziej precyzyjny, rdzeń włosa staje się ujędrniony i nawilżony, a czas działania znacznie skrócony.

Trendy Hair w swojej ofercie zawiera osiem innowacyjnych produktów: ELASTIC Keratin With Ginseng DEKOELASTIC Keratin With Ginseng MASKELASTIC Keratin With Ginseng BAINELASTIC Keratin With Ginseng LAITELASTIC Keratin With Ginseng SAKURAELASTIC Keratin With Ginseng

Zapraszamy do obejrzenia przygotowań modelek przed Targami Look 2014. Dziewczyny wystąpiły w roli modelek na scenie głównej naszego stanowiska oraz zaprezentowały swoje wspaniałe metamorfozy.

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Tel. +48 61 866 77 56

Polityka prywatności

Projekt graficzny strony: Naftasquad