logo

Korzyści

1NATURALNE INSPIRACJE

Koncepcja oraz powstanie całej linii Medavita opiera się na zasadach ziołolecznictwa w szwajcarskiej farmacopea. Wyłącznie tradycyjne receptury są najprostszym rozwiązaniem problemów estetycznych dzisiejszego świata.

2SKUTECZNE I EKSKLUZYWNE FORMUŁY

Kompleks Lotion Concentrée to połączenie aktywnych składników, które dodają witalności oraz energii, jest podstawą wszystkich preparatów do skóry głowy. Amino Concentrée zawiera pulę szlachetnych aminokwasów o małej masie cząsteczkowej, które stanowią serce wszystkich produktów do włosów.

3ZRÓŻNICOWANIE USŁUGI

Świat unikalnych rytuałów zaprojektowany jest tak, że każdy gest staje się unikalny i charakterystyczny, aby każdy klient poczuł się wyjątkowo w naszych rękach.

4RODZINNA HISTORIA

Od ponad 50 lat historia Medavita to także, historia rodziny. Od powstania firmy, do przekazania jej z rąk ojca na syna wiele się zmieniło, ale idee pozostają niezmienne.

5GLOBALNA EDUKACJA

Edukujemy i kompleksowo przygotowujemy salony naszych klientów pod względem marketingowym, merytorycznym oraz technicznym.

6PEŁNA LINIA

Korzyści zamknięte w każdym opakowaniu indywidualnie dobranej linii produktów, perfekcyjnie zaspakajają potrzeby włosów i skóry głowy. Wybrana terapia może być stosowana nie tylko w salonie, ale też kontynuowana w domowym zaciszu.

7LINIA - ZBUDOWANE MENU

Zakres programów terapeutycznych ukierunkowany jest na bezpieczeństwo, skuteczność i wygodę klientów.