logo

WŁOSY WYGŁADZENIE Maschera superlisciante

Maschera superlisciante

Maska wygładzająca
pH 3.5
250 / 500 ml słoik

Produkt

Maska odpręża włókno włosa oraz pomaga utrzymać odpowiednie nawilżenie włosa, otaczając go jedwabistym filmem ochronnym, który chroni przed wysuszaniem i wilgocią. Głęboko odżywia i nawilża sprawiając, że włosy stają się błyszczące, wygładzone i łatwe w rozczesywaniu. Zawarta w produkcie skrobia kukurydziana posiada właściwości filmogeniczne i zapobiega elektryzowaniu się włosów natomiast olejek Jojoba intensywnie odżywia i nawilża. Maska regeneruje i wzmacnia włosy nadając im blask i miękkość. Formuła wzbogacona o cenny kompleks Amino Concentrée, który natychmiastowo i bezpośrednio pielęgnuje włókna włosa, wybiórczo odbudowując je oraz zapewniając przedłużone i szczelne działanie specjalistycznych substancji czynnych, aby na długo zapobiec elektryzowaniu się włosów.

Wskazania: Włosy proste i/lub kręcone.

Sposób użycia: Po zastosowaniu Szamponu super-wygładzającego Medavita LISSUBLIME, nałóż na długości włosów oraz na końcówkach i wmasuj. Pozostaw na 5 minut i dokładnie spłucz.

Szampon wygładzający

Shampoo superlisciante

Szampon wygładzający
pH 5.5
250 / 1000 ml butelka

Shampoo superlisciante

Delikatne myje wyprostowaną strukturę włosa, pozostawiając długotrwały efekt wygładzenia. Posiada wysokie stężenie substancji nawilżających, które pozostawiając dodatkową powłokę dzięki zawartości skrobi kukurydzianej i Amino Concentrée, zapobiegając zarówno wysuszeniu jak i zawilgoceniu włosów. Pozostawia włosy błyszczące i delikatne.

Więcej informacji
Kuracja wygładzająca

Liss boost ultra-lisciante

Kuracja wygładzająca
10 ml ampułka x 12 sztuk

Liss boost ultra-lisciante

Wygładzający preparat wzmacniający działanie wygładzające maski.

Więcej informacji
Termo ochronny fluid wygładzający

Fluido lisciante protezione termica

Termo ochronny fluid wygładzający
pH 5.5
200 ml butelka

Fluido lisciante protezione termica

Idealny do włosów falowanych oraz kręconych, pomaga wyprostować i wygładzić strukturę włosa. Ułatwia rozczesywanie.

Więcej informacji
Produkt