logo

WŁOSY ODBUDOWA Siero ricostruttore

Siero ricostruttore

Odbudowująca kuracja
pH 3.2
10 ml ampułka x 24 sztuki

Produkt

Serum głęboko odbudowujące włókno włosa dające natychmiastowy efekt wzmocnienia, połysku i miękkości. Zawiera Beta-karoten, który wspomaga kosmetyczną rekonstrukcję włosa, ochrania go przed szkodami spowodowanymi procesami fizjologicznymi (wysuszanie i starzenie) oraz czynnikami chemicznymi i środowiskowymi. Jego intensywne działanie ożywia i głęboko nawilża włosy osłabione, zniszczone i matowe. Serum polecane jest do włosów cienkich. Formuła została wzbogacona cennym kompleksem Amino Concentrée, który natychmiastowo i bezpośrednio pielęgnuje włókna włosa. Dodatkowo, odbudowuje je zapewniając przedłużone i szczelne działanie specjalistycznych substancji czynnych, aby włosy na długo pozostawały pełne blasku. Formuła bez spłukiwania.

Wskazania: Włosy osłabione, zniszczone, zmęczone, matowe.

Sposób użycia: Po zastosowaniu specjalistycznych produktów z linii Medavita ß-REFIBRE, rozprowadź serum na długości włosów i końcówkach delikatnie masując. Nie spłukuj.

Środki ostrożności: Wstrząsnąć przed użyciem. Zmiana koloru emulsji nie wpływa na jakość i skuteczność produktu.

Fluid przygotowujący do odbudowy

Fluido ricostruttore

Fluid przygotowujący do odbudowy
pH 7.1
500 ml butelka

Fluido ricostruttore

Konsystencja oleistego żelu (oleo-gel) pozwala aminokwasom głęboko wnikać w strukturę włosów. Aktywny składnik b-karotenu i Amino Concentrée odnawia włókna włosów i sprawia, że są one bardziej miękkie, jednolite i odzyskują swą witalność.

Więcej informacji
Szampon odbudowujący

Shampoo ricostruttore

Szampon odbudowujący
pH 5.8
250 / 1000 ml butelka

Shampoo ricostruttore

Łagodnie czyści i dostarcza niezbędnych składników, takich jak ß-karoten i kompleks Amino Concentrée. Włosy na całej długości stają się odżywione, jednolite, silniejsze i odzyskują swą witalność.

Więcej informacji
Maska odbudowująca

Maschera restitutiva

Maska odbudowująca
pH 2.6
250 / 500 ml słoik

Maschera restitutiva

Lekka i gęsta konsystencja intensywnie odżywia włókna włosa, pokrywając je powłoką ochronną po same końce. Sprawia, że włosy stają się lśniące, jednolite i łatwe do rozczesywania. B-karoten i kompleks Amino Concentrée odbudowuje łodygi włosów sprawiając, że są silniejsze, bardziej miękkie i odzyskują swą witalność. Szczególnie polecana do włosów o średniej objętości.

Więcej informacji
Emulsja odbudowująca

Microemulsione ricostruttrice

Emulsja odbudowująca
pH 3.2
150 ml spray

Microemulsione ricostruttrice

Wnika głęboko we włókna włosa, aby wypełnić wszelkie uszkodzenia. Działanie ß-karotenu i kompleksu Amino Concentrée przywraca siłę, witalność i miękkość włosom oraz dodaje im blasku. Szczególnie polecana do włosów cienkich i delikatnych.

Więcej informacji
Produkt