logo

WŁOSY ODBUDOWA Fluido ricostruttore

Fluido ricostruttore

Fluid przygotowujący do odbudowy
pH 7.1
500 ml butelka

Produkt

Unikatowa żelowo-oleista konsystencja zawiera wyjątkowy kompleks aminokwasów (Seryna, Arginina, Treonina, Glicyna, Kwas glutaminowy i Karbocysteina), które głęboko przenikają do wnętrza włosa, docierając do najgłębszych partii. Fluid odbudowuje i regeneruje włókno włosa wzmacniając je i jednocześnie naprawiając uszkodzenia spowodowane czynnikami chemicznymi i stresem środowiskowym. Podwójną skuteczność zapewniają Beta-karoten, który wspomaga kosmetyczną rekonstrukcję włosa oraz Pantenol odpowiedzialny za wzmocnienie i elastyczność. Fluid z uwagi na swoje pielęgnacyjne działanie przeznaczony jest w szczególności do włosów osłabionych, zniszczonych i matowych.

Wskazania: Włosy osłabione, zniszczone, zmęczone, matowe.

Sposób użycia: Wyciśnij 15-20 ml fluidu do miseczki i rozprowadź równomiernie na suchych włosach używając pędzelka. Wmasuj i pozostaw na 15 min bez stosowania źródła ciepła. Dokładnie spłucz. Zastosuj Szampon odbudowujący Medavita ß-REFIBRE.

Szampon odbudowujący

Shampoo ricostruttore

Szampon odbudowujący
pH 5.8
250 / 1000 ml butelka

Shampoo ricostruttore

Łagodnie czyści i dostarcza niezbędnych składników, takich jak ß-karoten i kompleks Amino Concentrée. Włosy na całej długości stają się odżywione, jednolite, silniejsze i odzyskują swą witalność.

Więcej informacji
Maska odbudowująca

Maschera restitutiva

Maska odbudowująca
pH 2.6
250 / 500 ml słoik

Maschera restitutiva

Lekka i gęsta konsystencja intensywnie odżywia włókna włosa, pokrywając je powłoką ochronną po same końce. Sprawia, że włosy stają się lśniące, jednolite i łatwe do rozczesywania. B-karoten i kompleks Amino Concentrée odbudowuje łodygi włosów sprawiając, że są silniejsze, bardziej miękkie i odzyskują swą witalność. Szczególnie polecana do włosów o średniej objętości.

Więcej informacji
Odbudowująca kuracja

Siero ricostruttore

Odbudowująca kuracja
pH 3.2
10 ml ampułka x 24 sztuki

Siero ricostruttore

Duża ilość aktywnych składników, łącznie z b-karotenem i kompleksem Amino Concentrée wnika głęboko we włókna włosa, aby wypełnić wszelkie uszkodzenia. Daje natychmiastowy efekt połysku, miękkości, wytrzymałości, blasku i piękna. Szczególnie polecane do włosów cienkich i delikatnych.

Więcej informacji
Emulsja odbudowująca

Microemulsione ricostruttrice

Emulsja odbudowująca
pH 3.2
150 ml spray

Microemulsione ricostruttrice

Wnika głęboko we włókna włosa, aby wypełnić wszelkie uszkodzenia. Działanie ß-karotenu i kompleksu Amino Concentrée przywraca siłę, witalność i miękkość włosom oraz dodaje im blasku. Szczególnie polecana do włosów cienkich i delikatnych.

Więcej informacji
Produkt