logo

SKÓRA GŁOWY PRZECIWŁUPIEŻOWY Lozione antiforfora

Lozione antiforfora

Kuracja przeciwłupieżowa
pH 3
6 ml ampułka x 12 sztuk
100 ml tonik

Produkt

Tonik oczyszczający i zwalczający wszystkie odmiany łupieżu. Zawiera Lotion Concentrée - silne składniki aktywne pochodzenia roślinnego (Aloes, Imbir, Tatarak, Kamfora, Arnika, Galbanowiec, Rozmaryn, Cynamon, Mirra, Gałka muszkatołowa) o właściwościach antyseptycznych, pobudzających i regenerujących. Zawarty w produkcie Pirokton olaminy o działaniu bakteriostatycznym i łagodnie keratolitycznym ogranicza złuszczanie skóry i rozwój bakterii, zmniejszając ilość mikroorganizmów (Pityrosporum) odpowiedzialnych za swędzenie. Pozostawia przyjemne uczucie świeżości. Formuła została wzbogacona ekstraktem z Mirry, o wyjątkowym działaniu antyseptycznym i dezynfekującym oraz w Kwas salicylowy o właściwościach keratolitycznych.

Wskazania: Tonik przeciwłupieżowy jest polecany w kuracji zwalczającej wszystkie odmiany łupieżu.

Sposób użycia: Po zastosowaniu Szamponu oczyszczającego i przeciwłupieżowego Medavita PUROXINE, rozprowadź tonik bezpośrednio na powierzchni skóry głowy. Masuj delikatnie wykonując okrężne ruchy. Nie spłukuj. Postępuj zgodnie z instrukcją wewnątrz opakowania.

Środki ostrożności: Unikać kontaktu z oczami.

Szampon przeciwłupieżowy

Shampoo purificante antiforfora

Szampon przeciwłupieżowy
pH 5.5
250 / 1000 ml butelka

Shampoo purificante antiforfora

Odkażające i łagodzące działanie balsamowca mirra sprawia, że skóra głowy po umyciu jest idealnie oczyszczona, a włosy miękkie i lśniące.

Więcej informacji
Produkt