logo

SKÓRA GŁOWY ODŻYWIAJĄCY Fluido cationico

Fluido cationico

Odżywka do każdego rodzaju włosów
pH 3.5
500 ml butelka

Produkt

Emulsja nawilżająca i odżywiająca. Posiada lekką i aksamitną konsystencję, która szybko się wchłania i jest łatwa w spłukiwaniu. Odpowiednio nawilża włosy i pokrywa je delikatnym filmem ochronnym, który sprawia, że stają się lekkie, jedwabiste, pełne blasku i łatwe w rozczesywaniu. Formuła zawiera olejek Jojoba, który posiada wyjątkowe właściwości odżywiające, nawilżające i emolientowe. Formuła wzbogacona o cenny kompleks Amino Concentrée, który natychmiastowo i bezpośrednio pielęgnuje włókna włosa, wybiórczo odbudowując je oraz zapewniając przedłużone i szczelne działanie specjalistycznych substancji czynnych, aby zapewnić efekt długotrwałego nawilżenia.

Wskazania: Wszystkie rodzaje włosów, produkt polecany jako dodatkowa pielęgnacja odżywiająca, po zastosowaniu kosmetyków pielęgnacyjnych Medavita.

Sposób użycia: Po zastosowaniu wybranego szamponu Medavita, pozbądź się z włosów nadmiaru wody i nałóż emulsję od nasady aż po końcówki włosów. Pozostaw na 1-2 minuty i dokładnie spłucz.

Odżywka do każdego rodzaju włosów 150

Fluido cationico

Odżywka do każdego rodzaju włosów
pH 3.5
150 ml tuba

Fluido cationico

Odżywiająca kuracja wykorzystująca korzystne działania olejku Jojoba, otacza włosy ochronną powłoką, nadaje im intensywny połysk, jedwabistość i lekkość, a także ułatwia rozczesywanie. Wzbogacona Amino Concentrée i oliwą z oliwek.

Więcej informacji
Produkt