logo

KOLORYZACJA KREM KOLORYZUJĄCY Enjoy

Enjoy

Delikatna farba bez amoniaku i p-fenylenodiaminy (PPD).

Produkt

Enjoy jest bardzo delikatną farbą, która nie zawiera amoniaku oraz p-fenylenodiaminy (PPD), mimo tego gwarantuje intensywny i długotrwały kolor. Brak amoniaku oraz zawartość ekstraktów roślinnych, powoduje, że Enjoy jest idealnym produktem, który ma przewagę nad konkurencyjnymi farbami.

Gama Enjoy idealnie zaspokaja potrzeby wymagającego rynku. Przyjemna kremowa konsystencja harmonizuje się z delikatnym zapachem herbaty, który towarzyszy podczas koloryzacji. Enjoy prezentuje szeroki wachlarz kolorów, który zadowala najbardziej wymagającego klienta.

Łatwość aplikacji i wszechstronność produktów Enjoy, sprawia, że są one kluczowym elementem w profesjonalnej koloryzacji. Składniki kosmetyczne oraz odżywcze sprawiają, że włosy stają się pełne blasku i wygładzone, dodają także objętości, mają wpływ na dobrą kondycję.

Enjoy mogą być używane w różnych technikach koloryzacji (zarówno na naturalnych jak i koloryzowanych włosach), a efekt zawsze pozostaje zadowalający. Długotrwale pokrycie, blask oraz nieprzeciętny połysk to efekt precyzyjnych zastosowań Enjoy od tonowania, koloryzacji po pokrycie siwych włosów.

Krem oksydacyjny

Developer i Booster developer

Większy zakres działań oraz uzyskanie pożądanego rezultatu dzięki dwóm różnym oksydantom.

Koloryzacja i odbudowa

Enjoy Mask

Zawiera ekstrakty z herbaty wzbogacone kwasami owocowym i jest to prawdziwa kuracja, która dopieści najbardziej wymagające włosy.

Produkt