Head symbol

PIĘKNO

WIELKA SIŁA

Szkoleniowiec - Ambasador marki Medavita

Miejsce pracy: Komorniki + teren całego kraju

Opis stanowiska:

  • planowanie, przygotowanie i prowadzenie szkoleń skierowanych do fryzjerów z zakresu pielęgnacji włosów i skóry głowy na terenie całego kraju,
  • aktywne wsparcie zespołu sprzedaży i marketingu w rozwoju marek firmy na rynku fryzjerskim i kosmetycznym,
  • reprezentowanie firmy i prowadzenie prezentacji związanych z markami firmy w trakcie targów branżowych i eventów w kraju i zagranicą,
  • tworzenie materiałów szkoleniowych dla branży fryzjerskiej,
  • aktywny współudział w tworzeniu materiałów promujących produkty firmy,
  • budowanie i pielęgnowanie dobrych relacji z klientami,
  • analiza działań konkurencji,
  • planowanie i raportowanie wyników pracy.

Wymagania:

  • znajomość zagadnień z zakresu pielęgnacji włosów,
  • znajomość zagadnień z zakresu pielęgnacji skóry głowy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny),
  • umiejętności prowadzenia prezentacji produktowych,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • nastawienie na rozwój,
  • wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość obsługi komputera,
  • czynne prawo jazdy – kat. B.,
  • doświadczenie w branży fryzjerskiej lub kosmetycznej.

Oferowane warunki:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie stałe + system motywacyjny),
  • benefity pozapłacowe,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju, szkolenia oraz podnoszenie kwalifikacji,
  • dostęp do najnowocześniejszego sprzętu i najlepszych produktów dla profesjonalistów,
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym i kreatywnym zespole,
  • kulturę pracy nastawioną na współpracę, kreatywność i zaangażowanie.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie poniższego formularza rekrutacyjnego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Informujemy, że Administratorem danych jest Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Komornikach przy ul. Wiśniowej 22. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Formularz rekrutacyjny

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Wiśniowa 22, 62-052 Komorniki

Tel. +48 61 866 77 56

Projekt graficzny strony: Naftasquad