Head symbol

piękno

wielka siła

Dla profesjonalistów

Strefa profesjonalisty to dział stworzony z myślą o fryzjerach, stylistach oraz osobach związanych z branżą fryzjerską. Zamieszczamy tutaj aktualną ofertę promocyjną, która powstaje na podstawie dogłębnych analiz rynku i aktualnych trendów.

Dzielimy się wiedzą i stawiamy na rozwój. Zachęcamy do zapoznania się z treścią filmów szkoleniowych i materiałów edukacyjnych, które pozwolą poznać odpowiedzi na pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości.

Podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie wiedzy jest dla nas niezmiernie istotne. Branża fryzjerska stale się rozwija, trendy zmieniają się nieustannie. Dzięki szkoleniom, warsztatom i pokazom organizowanym przez naszą firmę, otwierają się przed Państwem nowe możliwości i perspektywa rozwoju.

Prezentujemy sylwetki Art Teamu - naszego zespołu ekspertów i szkoleniowców. Jesteśmy przekonani, że ich wiedza, umiejętności i doświadczenie sprawią, że praca fryzjera stanie się jeszcze przyjemniejsza i bardziej efektywna. Skorzystają na tym zarówno Państwo, jak i Wasi klienci.

 

Nasi eksperci

Robert Palma Robert Palma
Maciej Fabjański Maciej Fabjański
Żaneta Waszak Żaneta Waszak

Filmy szkoleniowe

Zamieszczone materiały oraz profesjonalnie nakręcone filmy szkoleniowe pozwolą Państwu odnaleźć odpowiedzi na wiele pytań.
play button

Szkolenia

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Tel. +48 61 866 77 56

Polityka prywatności

Projekt graficzny strony: Naftasquad