Head symbol

piękno

wielka siła

TARGI BEAUTY VISION
Poznańskie Targi Kosmetyczne BeautyVision 2017 za nami! Wspaniała atmosfera, tysiące odwiedzających nas klientów, zarówno tych stałych jak i nowych. Cudowne uczucie, kiedy chcecie do nas wracać!
TARGI COSMOPROF W BOLONII
Już po raz pięćdziesiąty, w Bolonii, odbyły się największe w Europie targi branży fryzjerskiej. Nie mogło zabraknąć na nich, także jednego z największych producentów trycho-kosmetyków, marki Medavita.
PIĘKNO, SIŁA, PASJA…
Kreatywne cięcia i odważne kolory. Magnetyzujące pokazy z udziałem zagranicznych gości. Show, jakiego jeszcze nie było. Bea Beleza na targach Look beautyVision 2016, które odbyły się w dniach 7-8 maja, w Poznaniu.
TARGI LOOK I BEAUTY VISION 2016
Targi LOOK 2016 już w najbliższy weekend. Zapraszamy do hali 3A na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, stanowiska 48 i 49. Więcej informacji na stronie http://look2016.beabeleza.pl.
TARGI COSMOPROF W BOLONII
Stolica regionu Emilia - Romania, jedno z najsławniejszych włoskich miast, Bolonia. Swoją sławę zawdzięcza smakowitej kuchni, najstarszemu w Europie Uniwersytetowi oraz corocznej edycji targów Cosmoprof Worldwide.
TARGI HAIR FAIR & BEAUTY FAIR
W miniony weekend tj. 21 i 22 listopada w Sosnowcu odbyło się prawdziwe święto dla fryzjerów, kosmetyczek, stylistów i wszystkich osób zainteresowanych tą branżą - targi Hair Fair & Beauty Fair.
TARGI HAPPY BABY
Targi Happy Baby to największa w Wielkopolsce impreza skierowana do rodzin z niemowlętami i dziećmi do 10 roku życia, a także dla handlowców i firm związanych z branżą parentingową.
TARGI HAIR FORUM 2015
Druga edycja targów Hair Forum odbyła się w Warszawie na terenie Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska, w dniach 26-27 września. Mieliśmy przyjemność zaprezentować na nich spray samoopalający Marc Inbane.
WARSAW FASHION STREET 2015
W ostatni weekend czerwca mieliśmy przyjemność wziąć udział w Warsaw Fashion Street, gdzie zaprezentowaliśmy rewelacyjny, błyskawiczny spray samoopalający marki Marc Inbane.
  < 1 2  > 

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Tel. +48 61 866 77 56

Polityka prywatności

Projekt graficzny strony: Naftasquad