Head symbol

piękno

wielka siła

KLASYKA Z PAZUREM - SZKOLENIE
Zapraszamy na szkolenie z najnowszych trendów w strzyżeniu damskim. Dołącz do nas i odkryj techniki "Undressed hair". Szkolenie poprowadzą: Pete Walstab, Claus Nissen oraz Robert Palma.
ZIMOWA SESJA SZKOLENIOWA
Kameralna i ciepła atmosfera zrekompensowała niekorzystną zimową aurę na zewnątrz. Wraz z renomowanej klasy szkoleniowcem, Clausem Nissenem przeprowadziliśmy kolejne warsztaty szkoleniowe Excellent Edges.
LONDYŃSKIE INSPIRACJE W POLSCE
Z Londynu do Australii w dwie godziny? Od brytyjskiej nonszalancji do fantazji rodem z kraju na Antypodach. To możliwe, tylko z Bea Beleza w ramach seminarium "Londyńskie inspiracje i sekrety mistrzów fryzjerstwa".
LONDYŃSKIE INSPIRACJE
Odkryj z nami tajniki nowoczesnych fryzur największych londyńskich stylistów. Poznaj zaawansowane techniki cięć i stylizacji ze szkoleniowcami marki Excellent Edges™ oraz HH Simonsen.
EXCELLENT EDGES TOUR
Drodzy Fryzjerzy, pytacie o Tour Excellent Edges - najlepszych na świecie nożyczek fryzjerskich. Zaraz po Targach Look 2016 startujemy z Claussem Nissenem, Patricią Hillhammar oraz polskim ambasadorem Robertem Palmą.
POZNAJ ŚWIAT EXCELLENT EDGES™
Zapraszamy do udziału w warsztatach w dniach 9-12 maja 2016 roku. Trzech wyjątkowych szkoleniowców, cztery intensywne dni, pięć wspaniałych miast i sześć niezwykłych par nożyczek.
PERFEKCYJNE CIĘCIE W BEA BELEZA
W dniach 17-18 lutego gościliśmy wybitnego duńskiego szkoleniowca marki Excellent Edges™ – Clausa Nissena. Poprowadził on warsztaty z zakresu strzyżenia oraz przeprowadził egzamin na polskiego ambasadora marki.
SZKOLENIE MEDAVITA W KOMORNIKACH
W minioną niedzielę w siedzibie Bea Beleza w Komornikach odbył się pokaz i prezentacja marki Medavita. Spotkanie prowadził Oskar Ganowski w towarzystwie naszych ekspertów: Elżbiety Kwaśny i Radosława Wysockiego.
JEDNO BEZKONKURENCYJNE CIĘCIE
Bywa, że spotkanie właściwej osoby, we właściwym czasie i miejscu, może diametralnie zmienić nasze spojrzenie na świat czy nawet na całe życie.

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Tel. +48 61 866 77 56

Polityka prywatności

Projekt graficzny strony: Naftasquad