Head symbol

piękno

wielka siła

Sample
Warsztaty w Bea Beleza: perfekcyjne cięcie z Clausem Nissenem

Z całego świata nożyczek, wybieramy produkty najwyższej jakości. Nie robimy tego wyłącznie dla dobra naszych klientów. Robimy to także dla siebie. Czerpiemy satysfakcję z wykorzystywania w pracy narzędzi najwyższej jakości.

Tim Payne – twórca i od 25 lat właściciel marki Excellent Edges™

W dniach 17-18 lutego Bea Beleza Polska gościła wybitnego duńskiego szkoleniowca marki Excellent Edges™ – Clausa Nissena. Poprowadził on warsztaty z zakresu strzyżenia, z wykorzystaniem jednych z najlepszych nożyczek na świecie. Była to pierwsza część trzystopniowego kursu, kolejny etap już w kwietniu.

CLAUS NISSEN – MIĘDZYNARODOWY AMBASADOR EXCELLENT EDGES™

Claus Nissen swoją karierę w zawodzie fryzjera rozpoczął w 1990 roku. Od 1995 pracował jako wykładowca w Duńskiej Szkole Fryzjerskiej. W 2006 roku został międzynarodowym ambasadorem australijskiej Marki Excellent Edges™, z którą podróżuje po Europie, Azji oraz Stanach Zjednoczonych prowadząc szkolenia. Naucza fryzjerów zasad i technik cięcia, dzięki którym codzienna praca staje się zdecydowanie łatwiejsza i bardziej skuteczna. Claus przedstawia nowe rozwiązania stosowane podczas strzyżenia, edukuje jak poprawić wydajność wykonywanych zadań oraz jaką postawę ciała należy przyjąć podczas pracy, aby była zgodna z zasadami ergonomii.

EXCELLENT EDGES™ – NOŻYCZKI DLA WYBRANYCH

Firma Excellent Edges™ powstała w Australii ponad 25 lat temu i od tamtej pory produkuje, importuje i eksportuje światowej klasy nożyczki fryzjerskie. Excellent Edges™ tworzy narzędzia, które zaspakajają potrzeby najlepszych i najbardziej wymagających specjalistów, ponieważ każdy świadomy odbiorca wymaga absolutnej perfekcji. Powstają nożyczki na specjalne życzenie, dla praworęcznych i leworęcznych, firma prowadzi także usługi związane z serwisem nożyczek.

WARSZTATY W BEA BELEZA

Pierwszy dzień to szkolenie Introduction – pierwszy etap wprowadzający w świat nożyczek Excellent Edges™. Wzięli w nim udział doświadczeni fryzjerzy z całej Polski, którzy od wielu lat pracują w zawodzie. W części teoretycznej przedstawiona została historia i filozofia firmy. Opowiedziano o procesie powstawania australijskich nożyczek Excellent Edges™, produkowanych ręcznie z najwyższej jakości stali japońskiej. Uczestnikom przekazano również wiedzę dotyczącą dbania o nożyczki oraz koncepcję cięcia 360°. Podczas części praktycznej szkoleniowiec zaprezentował sześć różnych par nożyczek, do określonych sposobów strzyżeń i zapoznał słuchaczy z nowymi, unikalnymi technikami cięcia. Goście mimo wieloletniej praktyki byli pod ogromnym wrażeniem możliwości jakie dają nożyczki Excellent Edges™.

W drugim dniu odbyło się szkolenie dla członków Art Teamu Bea Beleza, obejmujące część teoretyczną oraz II etap warsztatów Evolution, na których fryzjerzy mieli możliwość wykonania dwóch konkretnych fryzur, za pomocą produktów i sprzętów marki HH Simonsen. Warsztaty Evolution to bardziej zaawansowany etap szkolenia, przeznaczony dla posiadaczy nożyczek Excellent Edges™.

Trzeciego dnia Claus Nissen przeprowadził egzamin wieńczący warsztaty, którego efektem było wyłonienie polskiego ambasadora marki Excellent Edges™. Został nim członek Art Teamu Bea Beleza Robert Palma.

Przypominamy, że kolejne etapy szkolenia odbędą się już w kwietniu: Introduction dla nowych uczestników oraz Evolution dla posiadaczy australijskich nożyczek. O dokładnych terminach warsztatów będziemy Państwa informować na bieżąco.

Excellent Edges

Excellent Edges

Excellent Edges

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Tel. +48 61 866 77 56

Polityka prywatności

Projekt graficzny strony: Naftasquad