Head symbol

piękno

wielka siła

Sample
Walentynki w Bea Beleza

Z okazji Walentynek przygotowaliśmy dla naszych klientów pięć wyjątkowych pakietów, dających możliwość przeniesienia się w świat relaksu, połączonego z poprawą kondycji włosów.

Największym powodzeniem cieszyły się pakiety dla NIEJ oraz dla PRZYJACIÓŁEK, obejmujące profesjonalną konsultację fryzjerską, zabieg na włosy z użyciem kosmetyków Medavita i Trendy Hair, modelowanie po zakończonym zabiegu, a następnie makijaż dzienny lub wieczorowy do wyboru. A wszystko to w niepowtarzalnej atmosferze, przy filiżance kawy, lampce szampana i słodkim poczęstunku.

Karty podarunkowe rozeszły się błyskawicznie. W sobotę, 14 lutego w Showroomie Bea Beleza pojawiły się Panie, które za sprawą naszych profesjonalistów: fryzjerów – Jakuba Wujca i Klaudii oraz makijażystek – Pani Anety i Weroniki, osobiście mogły doświadczyć przyjemności, relaksu i zadowolenia z pięknego wyglądu.

Konsultacja fryzjerska polegała na ocenie kondycji skóry głowy i włosów, a następnie dobraniu odpowiedniej linii produktów Medavita i zastosowaniu ich na włosach naszych klientek. Po umyciu włosów, zadbano o ich nawilżenie i odbudowę. Do tego zabiegu użyte zostały saszetki Trendy Hair. Elastic Keratin With Ginseng jest to formuła terapii z keratyną i żeń-szeniem, dająca widoczne rezultaty już po pierwszej aplikacji. To aż 7 korzyści tylko w 7 minut. Produkt ten został uhonorowany złotym medalem na Targach Look 2014.

Do modelowania posłużył profesjonalny sprzęt fryzjerski HH Simonsem m.in. niesamowite lokówki z serii ROD.

Na koniec wizyty, każda Pani otrzymała pamiątkowe zdjęcie oraz prezenty od Bea Beleza.

Zdajemy sobie sprawę, że ze względu na ograniczoną ilość miejsc, nie wszystkim chętnym udało się skorzystać z naszej oferty. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli Wam zaoferować kolejne wyjątkowe pakiety, więc bądźcie czujni, zaglądajcie na nasza stronę internetową i śledźcie profil na Facebooku.

Paniom, które mieliśmy przyjemność gościć, dziękujemy za przybycie i zapraszamy częściej do Bea Beleza :)

Walentynki

Walentynki

Walentynki

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Tel. +48 61 866 77 56

Polityka prywatności

Projekt graficzny strony: Naftasquad