Head symbol

piękno

wielka siła

Sample
NAJWIĘKSZE W POLSCE PROFESJONALNE TARGI FRYZJERSKIE I KOSMETYCZNE

Stoiska pełne pięknych modelek, szalone fryzury, kolorowe flakoniki, piękne zapachy unoszące się po wszystkich targowych halach. No i niesamowici goście. Takiej kumulacji fascynujących przeżyć nie sposób doświadczyć na co dzień, dlatego LOOK co roku przyciąga tysiące gości: fryzjerów, właścicieli salonów, stylistów, producentów, dystrybutorów i innych.

Organizatorzy podają, że tegoroczną edycję odwiedziło aż 18,5 tysiąca osób. Ogromna ilość wystawców, tysiące profesjonalnych sprzętów, produktów i usług, pokazy, konkursy, nowinki, a także okazja do wypróbowania kosmetyków oraz wyjątkowe ceny - to wszystko sprawia, że są to szczególne dni zarówno dla wystawców, jak i osób zainteresowanych branżą fryzjerską i kosmetyczną.

W sobotę na scenie głównej zaprezentowaliśmy pokaz dziecięcy dla marki profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich do pielęgnacji oraz stylizacji włosów dla dzieci - Hot Tot, z udziałem najmłodszych modeli i modelek. Stroje stworzone z materiałów pochodzących z recyklingu, zostały zaprojektowane przez Naftasquad specjalnie na tą okazję. Dzieci spisały się fantastycznie.

Niedziela to dzień aż dwóch pokazów na targowej Scenie Głównej. W pierwszej kolejności ArtTeam Bea Beleza zaprezentował pokaz „Kalejdoskop Snów” - niezwykłe połączenie wyjątkowej kolekcji fryzur, oryginalnych strojów, choreografii oraz muzyki. Grupa artystów pokazała, jak za pomocą własnej inwencji i wyobraźni, łączy ze sobą dwa światy: nowoczesności i klasyki.

Zaraz po nich na scenie pojawił się Furio Berce wraz z Salvatore Bongiovi z włoskiej Medavity, którzy przenieśli nas w świat wyjątkowych kolorów i nowoczesnych fryzur angielskich z elementami latynoskiej fantazji. Pokaz przybliżył nam niezwykły świat kosmetyków i koloryzacji Medavita.

Przez cały weekend na naszych stanowiskach można było przetestować na własnej skórze ekskluzywny samoopalacz do twarzy i ciała Marc Inbane. Na stanowisku Excellent Edges zwiedzający mogli wypróbować jedne z najlepszych nożyczek na świecie, a na stanowisku HH Simonsen - różnego rodzaju lokówki, prostownice i suszarki fryzjerskie.

Dla naszej firmy okres targów LOOK to czas wyjątkowy. Wielomiesięczne przygotowania, projekty stanowisk i wybór najlepszych kosmetyków – wszystko to z myślą o naszych klientach i osobach, które będą miały okazję dopiero nas poznać. Bea Beleza ponownie miała zaszczyt otrzymać nagrodę za najpiękniejsze stanowisko targowe. Dziękujemy!

Przez zaledwie dwa dni działo się tyle, że nie sposób napisać o wszystkim. Ci, którzy mieli okazję uczestniczyć w tym niesamowitym evencie, na długo będą pamiętali niesamowite emocje, które nam wszystkich wówczas towarzyszyły. Dzięki zaangażowaniu całej ekipy Bea Beleza, a także wszystkich naszych wspaniałych gości, te dwa dni na długo pozostaną w naszej pamięci.

Szczególne podziękowania kierujemy do:

  • Art Team w składzie: Ela Kwaśny, Karol Olejnik, Robert Palma, Kuba Wujec i Radek Wysocki,
  • Furio Berce, Salvatore Bongiovi (Medavita z Włoch),
  • Rubén Giménez, Carlos Garrido (GIGS / Trendy Hair z Hiszpanii),
  • Claus Nissen (HH Simonsen z Danii),
  • Claus Nissen, Pete Walstab, Patricia Hillhammar (Excellent Edges z Danii),
  • Ingo Holländer (Marc Inbane z Niemiec),
  • Naftasquad – Butik kreatywny,
  • Smart Design Expo
  • oraz hostess, a także najmłodszych modelek i modelki.

Państwu dziękujemy za tak liczne przybycie i zainteresowanie naszymi produktami. Dziękujemy, że byliście z nami! Zapraszamy do naszego salonu w Komornikach, a także do zapoznania się z naszą precyzyjnie wyselekcjonowaną i szeroką ofertą profesjonalnych kosmetyków i sprzętu fryzjerskiego na http://sklep.beabeleza.pl.

Do zobaczenia za rok, na kolejnej edycji targów LOOK!

Bea Beleza na Targach Look

Bea Beleza na Targach Look

Bea Beleza na Targach Look

Bea Beleza na Targach Look

Bea Beleza na Targach Look

Bea Beleza na Targach Look

Bea Beleza na Targach Look

Bea Beleza na Targach Look

Bea Beleza na Targach Look

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Tel. +48 61 866 77 56

Polityka prywatności

Projekt graficzny strony: Naftasquad