Head symbol

piękno

wielka siła

Sample
TARGI KIDS’ TIME W KIELCACH

VI edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME odbyła się w dniach 26-28 lutego w Kielcach i była rekordową edycja targów z branży dziecięcej. Jak podaje organizator, na powierzchni ponad 10 tys. m2, w 5 halach wystawienniczych swoją ofertę zaprezentowało 325 firm w wielu krajów. Kieleckie targi z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. To tutaj odbywają się premiery największych marek i dystrybutorów z całego świata.

Na tegorocznej edycji targów prym wiedli wystawcy prezentujący swoja ofertę nowoczesnych wózków, nosidełek, fotelików, a także producenci i sprzedawcy zabawek.

Bea Beleza Polska miała przyjemność przybliżyć gościom najwyższej jakości specjalistyczne kosmetyki fryzjerskie dla dzieci HOT TOT. Nasze produkty wyróżniały się na tle konkurencji, ponieważ wśród firm prezentujących kosmetyki dla dzieci i niemowląt, żadna nie posiada tak rozbudowanej linii do pielęgnacji i stylizacji włosów, już od pierwszych dni życia dziecka. Uwagę zwracał wygląd, ciekawa grafika, a także niesamowity zapach i oraz bezpieczny skład produktów Hot Tot.

Te targi, to nie tylko okazja do wymiany doświadczeń, lecz także platforma do rozmów i negocjacji biznesowych. Pomimo, iż KIDS’ TIME nie są targami typowo kosmetycznymi czy fryzjerskimi, pozyskaliśmy wiele ważnych i ciekawych kontaktów, które mamy nadzieję zaowocują interesującą współpracą w przyszłości.

Dla zespołu Bea Beleza droga na kieleckie targi była kręta i obfitowała w przygody. Ale pomimo niedomykającej się szyby w busie i braku mocy w samochodzie, dotarliśmy na KIDS’ TIME i jesteśmy bardzo zadowoleni z okazanego naszym produktom zainteresowania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kosmetyków, które zaprezentowaliśmy na targach, zapraszamy na stronę Hot Tot Polska.

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Tel. +48 61 866 77 56

Polityka prywatności

Projekt graficzny strony: Naftasquad