Head symbol

piękno

wielka siła

Sample
JEDNO BEZKONKURENCYJNE CIĘCIE SPRAWIŁO, ŻE BEA BELEZA ODKRYŁA ŚWIAT FRYZJERSTWA NA NOWO...

Tym, który pozostawił znaczący ślad w życiu innych osób i zaszczycił swoją obecnością, był wybitny duński specjalista Claus Nissen, zajmujący się sztuką fryzjerstwa od 25 lat. Również miejsce spotkania było wyjątkowe. Szkolenie odbywające się w dniach od pierwszego do trzeciego września, zostało zorganizowane w nowo otwartym i będącym powodem do dumy Showroomie firmy Bea Beleza w Komornikach. Sam Mistrz dokonał uroczystego otwarcia Showroomu przecinając wstęgę własnymi nożyczkami, których używa niezmiennie od 11 lat, zapraszając jednocześnie na wyjątkowe warsztaty. Szkolenie pod okiem Clausa Nissena zostało, w przemyślany sposób, podzielone na kilka sesji.

Podczas pierwszej sesji dokonano prezentacji sprzętu HH Simonsen, firmy założonej przez 3 fryzjerów (Claus jest jednocześnie założycielem firmy, edukatorem oraz ambasadorem), którzy jak mało kto doskonale rozumieją potrzebę i specyfikę branży fryzjerskiej. Ta nieoceniona wiedza i doświadczenie składają się na sukces firmy, jakim jest wyjątkowy, najwyższej jakości i uznany przez stylistów z całego świata, profesjonalny sprzęt fryzjerski. Wykorzystywane nowoczesne rozwiązania technologiczne, mające znaczący wpływ na funkcjonalność używanego sprzętu, mają za zadanie ułatwić, przyspieszyć i uprzyjemnić pracę fryzjerów. Ciekawostką jest fakt, iż HH Simonsen w myśl zasady "Jeśli wychodzisz z domu, chcesz wyglądać jak najlepiej i w pełni pokazać swoją osobowość" dba także o potrzeby indywidualnych klientów. To dla nich stworzono produkty, których śmiało można używać w domu.

W ofercie firmy znajdują się 4 rodzaje sprzętu fryzjerskiego: prostownice, suszarki, lokówki i sprzęt typu mini. Na tle konkurencji produkty HH Simonsen wyróżniają się niezwykle precyzyjnym wykonaniem z wykorzystaniem najnowszych technologii. Same płytki prostownicy są mieszkanką: tytanu dla wzmocnienia, teflonu, który sprawia, że włos nie przylega do płytki. Są one również dodatkowo olejowane, co pomaga w wygładzeniu włosa, dwa razy polerowane, co z kolei daje większą odporność na zarysowania oraz mają stały element ceramiczny – po 6 sekundach są gotowe do użycia co czyni je bezkonkurencyjnymi. Używanie sprzętu ułatwia również obrotowy kabel o długości 3 metrów. W suszarkach firmy HH Simonsen zastosowano najnowszą technologię z wykorzystaniem światła, dzięki której skraca się proces suszenia.

Kolejna sesja odbyła się pod hasłem "Excellent Edges". Pod tą nazwą kryją się ekskluzywne nożyczki fryzjerskie ręcznie produkowane w Australii z najwyższej jakości stali japońskiej. Założyciel firmy Tim Payne wraz z pracownikami z zebranego w japońskich rzekach pyłu, wypalonego następnie w piecu, tworzą kamienną bryłę, która kuta jest w pasy, a z nich wykrawane są niezwykłe nożyczki. Członkowie zespołu Art_Team oraz pozostali goście, wśród których znaleźli się najlepsi fachowcy w dziedzinie fryzjerstwa, mieli niezapomnianą okazję popracować używając nożyczek Excellent Edges. Podczas zajęć praktycznych, sprawie poprowadzonych przez Clausa Nissena, uczestnicy szkolenia dowiedzieli się jak trafnie dobrać rodzaj nożyczek tak, aby wykreować najlepszą dla danego klienta fryzurę. Prowadzący zaprezentował 7 rodzajów nożyczek, służących do różnego rodzaju cięć. Uczestnicy, mimo wieloletniej praktyki zawodowej, odbytych kursów, szkoleń, pokazów na całym świecie, byli pod wielkim wrażeniem umiejętności mistrza, możliwości nożyczek Excellent Edges oraz reszty zaprezentowanego sprzętu. Pozostaje teraz cierpliwie czekać na kolejną prawdziwą ucztę fryzjerską, jaką z pewnością przygotuje niebawem Bea Beleza.

Zdjęcie oraz treść artykułu: Naftasquad

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Tel. +48 61 866 77 56

Polityka prywatności

Projekt graficzny strony: Naftasquad