Head symbol

piękno

wielka siła

Sample
SZKOLENIE MEDAVITA W KOMORNIKACH

W minioną niedzielę w siedzibie Bea Beleza odbył się pokaz i prezentacja marki Medavita. Spotkanie prowadził Oskar Ganowski. Gośćmi specjalnymi byli eksperci Art_Teamu Bea Beleza: Elżbieta Kwaśny i Radosław Wysocki, a uczestnikami fryzjerzy i właściciele salonów fryzjerskich.

Spotkanie było podzielone na trzy bloki tematyczne:

 1. pielęgnacja skóry głowy,
 2. pielęgnacja włosów,
 3. koloryzacja.

Na wstępie przybliżono historię marki Medavita, która powstała w 1963 roku w Mediolanie. Misją spółki od początku była produkcja wysokiej jakości profesjonalnych kosmetyków do włosów. Produkty Medavita powstają z naturalnych, czystych olejków eterycznych i ekstraktów roślinnych, pozyskiwanych z wielką starannością na całym świecie. Na każdym produkcie znajdziemy informację o jego PH. Opakowania są wytwarzane z drzew sadzonych specjalnie na te potrzeby, a także z materiałów pochodzących z recyklingu. Firma posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji kosmetyków o tym profilu oraz wiele patentów na wykorzystywane technologie.

Firma stawia na maksymalną skuteczność działania swoich produktów, jednocześnie dbając, by jak najwięcej składników było pochodzenia roślinnego (obecnie stanowią one około 85%).

Główne zasady, którymi kieruje się Medavita to:

 1. inspiracja naturą,
 2. skuteczne, ekskluzywne formuły,
 3. rodzinna historia,
 4. kompletna linia produktów,
 5. różnorodne usługi,
 6. menu linii produktów,
 7. globalna koncepcja edukacji.

W części pierwszej spotkania uczestnicy mieli okazję poznać gamę produktów do pielęgnacji skóry głowy, która podzielona została na 5 segmentów:

 1. wypadanie włosów,
 2. wypadanie włosów u mężczyzn,
 3. łupież,
 4. przetłuszczanie,
 5. wrażliwa skóra głowy.

Opakowania tej serii mają kolor biały, a linia dla mężczyzn granatowy. Nasi eksperci wybrali dwóch gości i zademonstrowali jak w praktyce działają wybrane kosmetyki.

W drugiej części spotkania zaprezentowane zostały kosmetyki pielęgnacyjne do włosów, podzielone na 7 segmentów:

 1. odbudowa (kolor opakowania: pomarańczowy),
 2. odżywienie (jasny różowy),
 3. objętość (czerwony),
 4. wygładzenie (jasny fioletowy),
 5. ochrona koloru (ciemny fioletowy),
 6. sprężystość (jasny zielony),
 7. seria słoneczna (czarny).

W tej części eksperci zaprezentowali działanie produktów do włosów kręconych.

W trzeciej części mieliśmy okazję poznać produkty do koloryzacji: farbę Medavita iI Colore, krem koloryzujący Enjoy oraz nowy rozjaśniacz w paście. Radek Wysocki wykonał koloryzację z użyciem produktu il Colore u naszej modelki. Ela Kwaśny przeprowadziła natomiast koloryzację ombre u drugiej modelki, wykorzystując produkt Enjoy. Obie Panie potwierdziły, że nie odczuwały żadnego pieczenia, swędzenia, ani podrażnienia skóry głowy, a efekt końcowy był zachwycający - włosy wyglądały naturalnie i pięknie.

Wszyscy uczestnicy mieli możliwość obejrzenia i powąchania produktów, zobaczyli jak działają kosmetyki na włosach modelek i gości wybranych spośród publiczności. Spotkanie było bardzo sympatyczne, a w przerwach goście mogli porozmawiać z naszymi ekspertami i zrobić zakupy w salonie Bea Beleza.

Bea Beleza jest wyłącznym dystrybutorem marki Medavita w Polsce, a produkty dostępne będą wyłącznie w najlepszych salonach fryzjerskich (Znajdź salon).

Zapytaj swojego fryzjera czy zna już Medavitę :)

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Tel. +48 61 866 77 56

Polityka prywatności

Projekt graficzny strony: Naftasquad