Head symbol

piękno

wielka siła

Sample
PIERWSZE SEMINARIUM BEA BELEZA

Podczas seminarium, które odbyło się w dniach 18-20 października, wszyscy zebrani ulegli magii włoskiego stylu i skandynawskiej precyzji. W tych dniach zaprezentowano bowiem dwie nowe marki, które Bea Beleza wprowadza na rynek polski. Włoska Medavita oraz duński HH Simonsen skupiły na sobie uwagę, wszystkich, którzy przybyli do podpoznańskiej HOT_elarnii, miejsca wyjątkowego dla duszy i ciała.

Pierwszy dzień seminarium upłynął pod znakiem inspirującego show fryzjerskiego, nad którym czuwał niezawodny Art_Team BB. W pierwszej odsłonie Karol Olejnik, Robert Palma oraz Jakub Wujec po mistrzowski, w towarzystwie wielkiego zainteresowania uczestników seminarium  i zaproszonych gości, zaprezentowali trzy strzyżenia na żywo. Kolejne wejście oraz scena należała już tylko do Elżbiety Kwaśny i Radka Wysockiego, którzy z niewątpliwą wirtuozerią dokonali cudów na głowach modelek, tworzyć oryginalne i zniewalające upięcia włosów. W taki sposób pięciu profesjonalistów Art_Team'u pokazało nową kolekcję jesień-zima 2014/2015, inspirowaną niezwykle odważnymi stylizacjami, rodem z najnowszych pokazów mody w Mediolanie Paryżu czy Nowym Jorku a także bogactwem soczystych jesiennych barw i form oraz zmiennością, jaka towarzyszy tej porze roku.

Wielcy świata mody chcą by włosy w tym roku były wyjątkowo zmysłowe, wygodne i piękne dlatego na nowo odkrywają stonowaną paletę barw ziemi. Dla odważniejszych proponują prawdziwy must have w najmodniejszych odcieniach sangrii czy czerwieni kardynalskiej, trudno również oprzeć się urokowi koloru pomarańczy, ochry czy cynamonu. Dla tak wrażliwych pięknych na piękno osób, którymi są wszyscy członkowie Art_Team'u, zarówno światowe wybiegi jak i rodzima, polska złota jesień musiały być zatem źródłem niezwykłej inspiracji, której wyraz dali w zaprezentowanych kreacjach fryzjerskich. Modelki i modele biorący udział w pokazie, w interesujących strojach projektu Marty Boliglovy oraz duetu Hector&Karger zaprezentowali zachwycający efekt wspólnej pracy i pasji dzielonej przez wszystkich członków Art_Team.

Podczas drugiego dnia uczestnicy seminarium zostali wprowadzeni w świat pielęgnacji skóry głowy i włosów. Mediolańska marka Medavita, jako światowej rangi lider w produktach pielęgnacyjnych, odkryła tajemnice swoich produktów, stworzonych wyłącznie na bazie czystych wyciągów z roślin i olejów roślinnych, które nie od dziś stanowią najdoskonalsze źródło pielęgnacji. Uczestnicy mogli sami, na własnej skórze przekonać się jakie rezultaty daje pielęgnacyjna linia Medavity. 

W trzecim, ostatnim dniu nie obyło się bez, jakże istotnej w każdym biznesie, dawki marketingu. Wykład poprowadzony przez panią Joannę Janowicz, eksperta od PR'u stanowił swoiste kompendium wiedzy na temat kreowania marki, wizerunku oraz marki miejsca. Bogate doświadczenie pani Joanny pozwoliło jej w zrozumiały i przejrzysty sposób, podzielić się z uczestnikami seminarium wiedzą na temat sposobów wyróżnienia się na tle innych, konkurencyjnych salonów fryzjerskich. Joanna Janowicz była rzeczniczką prasowa spółki Euro Poznań 2012, gdzie pracowała nad wizerunkiem miasta na Euro 2012.

Najważniejszym celem trzech pracowitych dni seminarium było przede wszystkim otwarcie wszystkich zebranych na otaczający nas świat, innych ludzi, ich uczucia, sposób bycia czy nawet szeroko pojętą modę, które są prostą drogą wiodącą do tworzenia zaskakująco niezwykłych kreacji. Mamy nadzieję, że nasi goście opuścili HOT-elarnię z poczuciem właściwie wykorzystanego czasu.

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Tel. +48 61 866 77 56

Polityka prywatności

Projekt graficzny strony: Naftasquad