Head symbol

piękno

wielka siła

Sample
Nożyczki dla wybranych – Poznaj świat EXCELLENT EDGES

Excellent-Edges-STEP-ONE-mg-2887-as-Smart-Object-1-1-1.jpg

Trzech wyjątkowych szkoleniowców: Robert Palma, Patricia Hillhammar oraz Claus Nissen, cztery intensywne dni , pięć wspaniałych miast i sześć niezwykłych par nożyczek.

Tim Payne, twórca i od 25 lat właściciel marki Excellent Edges™, jako jeden z nielicznych ludzi na świecie, przez 10 lat uczył się kunsztu tworzenia nożyczek w Fuji Scissors. Zdobyte doświadczenie, aprobata Pana Nakamury uznanego za "ojca chrzestnego" nożyczek oraz kontakty z Hitachi Metals Ltd. pozwoliły stworzyć Payne’owi swoją własną markę.

Excellent Edges ™ tworzy narzędzia, które zaspakajają potrzeby najlepszych i najbardziej wymagających specjalistów, ponieważ każdy świadomy odbiorca wymaga absolutnej perfekcji. Powstają nożyczki na specjalne życzenie, dla praworęcznych i leworęcznych, firma prowadzi także usługi związane z serwisem nożyczek, co jeszcze bardziej podkreśla jej światową renomę.

Edukacja jest procesem trwającym przez całe życie. Nie jest istotne jakie szkolenia i warsztaty ukończyłeś jako fryzjer, zawsze masz przed sobą nowe możliwości, perspektywę rozwoju, a świat fryzjerstwa stoi przed Tobą otworem.

Bea Beleza we współpracy z Excellent Edges™ opracowała trójetapowy system szkoleń, który pomoże Ci stać się jeszcze lepszym fryzjerem - to korzyść zarówno dla klientów, jak i dla Ciebie.

Zapraszamy do udziału w warsztatach fryzjerskich, na których poznasz zupełnie inny świat Excellent Edges™. Warsztaty odbędą się w dniach 9-12 maja 2016 roku.

INTRODUCTION – STEP ONE

Pierwszy etap trzystopniowych warsztatów, dzięki którym zmienicie Państwo swoje podejście do cięcia i tworzenia fryzur. Poznacie w jaki sposób powstają nożyczki, po które sięgają najlepsi fryzjerzy świata.

Przedstawimy koncepcję Cięcie 360°. Będziecie Państwo mieli możliwość przetestowania sześciu niesamowitych par nożyczek oraz poznania unikalnych technik cięcia. Poprawicie chwyt oraz postawę swojego ciała, dzięki czemu wasza praca stanie się łatwiejsza i bardziej efektywna.

EVOLUTION – STEP TWO

Evolution to kolejny, średniozaawansowany etap warsztatów, który nauczy Państwa jak w maksymalny sposób wykorzystać nożyczki Excellent Edges™. Podczas kursu przeanalizujemy najważniejsze cechy nożyczek aby skutecznie używać ich podczas pracy na różnych rodzajach włosów. Będziemy testować głównie ostrza stworzone do cięcia na sucho. Skupimy się ponownie na postawie ciała i uchwycie, które są niezmiernie ważne podczas pracy.

Warunkiem uczestnictwa w Evolution jest ukończenie pierwszego stopnia (Introduction).

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu +48 61 866 77 56.

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Tel. +48 61 866 77 56

Polityka prywatności

Projekt graficzny strony: Naftasquad