Head symbol

piękno

wielka siła

Sample
Nowa przestrzeń, nowa rzeczywistość

Chociaż firma Bea Beleza istnieje już na rynku od siedmiu lat, na Międzynarodowych Targach Poznańskich pojawiła się po raz pierwszy. I tu trzeba powiedzieć, że zaistniała w wielkim stylu, co uhonorowane zostało złotym medalem w kategorii produkt i nagrodą za stoisko targowe.

Bea Beleza zaprezentowała produkty marki Trendy Hair i Dajuja, których jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę oraz kosmetyki Hot Tot z wyłącznym przedstawicielstwem na Europę. Znakomity design w połączeniu z eskluzywną recepturą kosmetyków do włosów Trendy Hair, rewolucyjne klipsy Dajuja i nowatorskie kosmetyki dla dzieci Hot Tot podane zostały w przepięknym, odważanym i nowoczesnym aranżu stoiska, które już z daleka przyciągało uwagę zwiedzających.

Na stoisku, oprócz kosmetyków można było zobaczyć również liczne pokazy zorganizowane przez Bea Belezę. Pojawili się sami kreatywni fryzjerzy: Robert Palma, Jakub Wujec, Radek Wysocki oraz Grupa Artystyczna Waldemara Wagnera.

Na scenie głównej natomiast, firma Bea Beleza zorganizowała prawdziwy show z udziałem dwóch wybitnych fryzjerów, stylistów Elżbietą Kwaśny i Pablo Alvarez.
Publiczność mogła zobaczyć jak pracuje ten wspaniały, hiszpański artysta, którego klienci, to na co dzień bardzo elitarne grono: władza królewska, znani celebryci i klienci biznesowi. Elżbieta Kwaśny jest natomiast absolwentką szkolenia najbardziej prestiżowej i uznanej na świecie szkoły Vidal Sasson, wielokrotną mistrzynią Polski juniorów i seniorów we fryzjerstwie, laureatką Mistrzostw Świata w Las Vegas oraz członkiem Kadry Narodowej we fryzjerstwie.

Tak przygotowana oferta targowa pokazuje, że dzięki pracy zgranego zespołu można osiągnąć świetny debiut targowy i wielki sukces.

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Tel. +48 61 866 77 56

Polityka prywatności

Projekt graficzny strony: Naftasquad