Head symbol

piękno

wielka siła

Sample

W otoczeniu kurortu polanickiego znajduje się niezwykle miejsce, pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris, który 2 października będzie gościł wyjątkowych klientów Medavita, podczas oficjalnej prezentacji najnowszej linii koloryzacji.

Medavita to jedna z wiodących włoskich marek premium, która od ponad 50 lat specjalizuje się w produkcji fitokosmetyków. W ich skład wchodzą wyłącznie naturalne, aktywne składniki i ekstrakty z roślin. Głównym mottem marki jest sformułowanie "Zadbaj o skórę głowy, a pokochasz swoje włosy".

W trosce o skórę głowy i włosy, w efekcie licznych badań nad trychokosmetykami, Medavita stworzyła linię IL COLORE LUXVIVA "My Natural Color". Nowa Luxviva została umiejętnie połączona z istniejącymi już produktami wchodzącymi w skład zabiegu Luxviva, bowiem swym designem oddaje ich charakter. Fuzja pozwoliła na powstanie zupełnie nowej serii, która kompleksowo odpowiada za wszystkie zabiegi związane z koloryzacją (techniczne, zabezpieczające i pielęgnacyjne). Wchodzący w jej skład permanentny krem koloryzujący to wyjątkowy produkt, który zawiera w swym składzie aż 1% składników rekonstruujących włókno włosa. Produkt jest całkowicie bezpieczny dla skóry głowy i włosów, charakteryzuje się bardzo wysoką siłą pielęgnacyjną. Zawiera zdecydowanie wyższy procent składników ochronnych, od swojego poprzednika. Nadaje naturalny efekt farbowania, a kolor nigdy nie schodzi do niepożądanych refleksów.

Możliwości nowego kremu IL COLORE LUXVIVA "My Natural Color" zostaną oficjalnie zaprezentowane podczas polskiej inauguracji w Polanicy Zdroju przez zaangażowaną grupę fryzjerów, w skład której wejdą styliści z Portugalii i Włoch: Sofia Amonim i Maurizio Sassi oraz nasi rodzimi reprezentanci: Maciej Fabjański, Karol Olejnik, Robert Palma i Jakub Wujec. Podczas specjalnego pokazu przedstawią oni kilkanaście koloryzacji, które będą cechowały się wyjątkową naturalnością - dokładnie taką jakimi są kosmetyki Luxviva. Bo przecież naturalny kolor, to pragnienie każdej kobiety...

Zapisz się na wydarzenie.

Rewolucyjna koloryzacja Luxviva

Rewolucyjna koloryzacja Luxviva

Rewolucyjna koloryzacja Luxviva

Rewolucyjna koloryzacja Luxviva

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Tel. +48 61 866 77 56

Polityka prywatności

Projekt graficzny strony: Naftasquad