Head symbol

piękno

wielka siła

Sample
MAGICZNE METAMORFOZY MAM

We wtorek 10 marca odbyła się druga edycja, organizowanych przez Drużynę Szpiku, Magicznych Metamorfoz Mam.

Tak jak w zeszłym roku, gospodarzem wydarzenia był Salon Pielęgnacji Włosów J. Wujec. Organizatorzy zaprosili mamy dzieci chorych na nowotwory, aby podarować im chwilę relaksu i wyciszenia oraz sprawić by poczuły się piękne.

Gdy choroba dotyka naszych najbliższych, niełatwo oderwać od niej myśli. W takich momentach dbanie o własny wygląd wydaje się sprawą najmniej ważną. Pamiętajmy jednak jak wielkiej siły woli i pogody ducha wymaga walka z takim przeciwnikiem jak rak. Nawet krótka chwila wytchnienia, skupienia na sobie, może mieć znaczenie. Pozwala zebrać myśli i dodaje energii.

Członkowie fundacji wiedzą jak wygląda codzienność matki ciężko chorego dziecka. Diagnoza często oznacza rezygnację z pracy, własnych pasji i życia do którego się przywykło. Brak czasu na opiekę nad resztą rodziny, brak czasu dla siebie. Wielomiesięczne dyżury i całodobowe czuwanie przy szpitalnym łóżku stają się chlebem powszednim. Jak mówią mamy, najgorsza jest bezradność wobec choroby, ciągłe przygnębienie, przejmujący smutek i codzienna walka o zdrowie i życie ukochanej osoby.

Dzięki akcji Magicznych Metamorfoz, mamy miały okazję spędzić kilka godzin w zupełnie innym otoczeniu. W miejscu, gdzie choć przez chwilę ktoś zaopiekuje się nimi, pomoże odetchnąć, doda wiary i siły do dalszej walki. Nowa fryzura, zmiana koloru włosów, perfekcyjny makijaż i manicure, pomogły im znowu poczuć się kobieco i pięknie.

Bea Beleza była jednym z partnerów tej wartościowej akcji. Cieszymy się, że mieliśmy okazję po raz kolejny wesprzeć to wydarzenie i podarować mamom trochę przyjemności. Mieliśmy także okazję przekonać się jak – mimo trudnej walki z przeciwnościami losu – mamy odnajdują motywację w najtrudniejszych chwilach.

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Tel. +48 61 866 77 56

Polityka prywatności

Projekt graficzny strony: Naftasquad