Head symbol

piękno

wielka siła

Sample
MAŁE WIELKIE METAMORFOZY

Kobiety atrakcyjne fizycznie są bardziej cenione przez mężczyzn – to opinia samych kobiet. Ta sama grupa twierdzi, że już nie tylko mężczyźni, ale społeczeństwo ogólnie w coraz większym stopniu oczekuje od kobiet piękna i atrakcyjności fizycznej.
Jednocześnie, według badań międzynarodowego koncernu kosmetycznego, zaledwie 4% Polek uważa się za atrakcyjne, a 8% kobiet z Polski uważa się za ładne.

Według kobiet, ich piękno jest pojęciem definiowanym szeroko, a definicja kobiecego piękna nie ogranicza się wyłącznie do ładnego wyglądu. Kobiety uważają, że czują się piękne zależnie od swoich osobistych doświadczeń. Każda kobieta jest piękna, gdy spełnia się w tym, co dla niej ważne.
Matki dzieci chorych na nowotwory "żyją" na oddziale ze swoimi dziećmi przez 24 godziny na dobę przy szpitalnych łóżeczkach i łóżkach. W tym czasie często muszą zrezygnować z pracy, opieki nad resztą rodziny, własnych pasji i swojego życia.

Nowotwory u dzieci to choroba matek i całych rodzin. Lekarze w Polsce rozpoznają choroby nowotworowe nawet u 1 300 dzieci rocznie. Tak ciężka choroba dziecka diametralnie zmienia życie nie tylko jego, ale całej rodziny.

26 września grupa wolontariuszy Drużyny Szpiku zaopiekuje się dziećmi na oddziale Hematologii i Neurologii Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, by Mamy wraz z teamem fryzjerów-stylistów oraz kosmetologów, mogły tego dnia przypomnieć sobie o swoim własnym, wyjątkowym pięknie.

Bea Beleza wspiera to wydarzenie z całego serca wraz z Drużyną Szpiku, HOT_elarnią i SPA_larnią oraz salonem fryzjerskim Jakuba Wujca.

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Tel. +48 61 866 77 56

Polityka prywatności

Projekt graficzny strony: Naftasquad