Head symbol

piękno

wielka siła

Sample

Londyńskie inspiracje

Najnowsze trendy w kreatywnym strzyżeniu zaprezentowane podczas profesjonalnej sesji pokazowej. Członkowie Art Teamu Bea Beleza, czerpiąc z doświadczeń stylistów Toni&Guy Academy w Londynie, stworzyli unikalną kolekcję fryzur, przekładając angielską nonszalancję i styl na polskie oczekiwania klientów. Zobacz, co będzie modne. Zaskocz samego siebie i swoich klientów.

Sekrety mistrzów fryzjerstwa

Rozbudowany trening technik cięcia, złożony z części teoretycznej oraz praktycznej. Eksperci marki Excellent Edges™ wprowadzą uczestników w tajniki precyzyjnych cięć prostych, kreatywnych ślizgów i tworzenia fantazyjnej tekstury. Zajęcia na specjalnie przygotowanych główkach treningowych z użyciem najlepszych nożyczek fryzjerskich wskażą drogę do osiągnięcia doskonałości w strzyżeniu. Wejdź na wyższy poziom z Excellent Edges™.

O włos od obsesji!

Sztuka efektu końcowego czyli to, co klient widzi w lustrze i za co cię pokocha.
Profesjonalny trening stylizacji i wykończenia fryzur, połączony z mini warsztatem w grupach. Art Team Bea Beleza Polska zaprezentuje techniki kreatywnego modelowania fryzur. Dzięki temu osiągniesz perfekcję w finalnej fazie pracy z klientem. Zadbaj o to, aby wychodził od Ciebie zachwycony i często do Ciebie wracał.

Prelegenci

Pete Walstab
Ekspert i badacz General Manager w Excellent Edges™. Fryzjer z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, którego techniki są wyjątkowe a umiejętności niezwykłe. Jeden z największych autorytetów w Australii. Twórca filozofii cięcia 360º Excellent Edges™, która zapewniła sukces fryzjerski tysiącom profesjonalistów na całym świecie. Jego misją jest edukacja i szkolenia fryzjerskie na najwyższym poziomie.

Claus Nissen
Karierę w zawodzie fryzjera rozpoczął w 1990 roku. W swoim dorobku ma 11 lat pracy jako wykładowca w Duńskiej Szkole Fryzjerskiej. Od 2006 roku, w roli ambasadora Excellent Edges™ naucza fryzjerów na całym świecie innowacyjnych zasad cięcia, dzięki którym codzienna praca staje się zdecydowanie łatwiejsza i skuteczniejsza. Claus przedstawia nowe rozwiązania stosowane podczas strzyżenia, edukuje jak poprawić wydajność wykonywanych zadań oraz jaką postawę ciała należy przyjąć podczas pracy, aby była zgodna z zasadami ergonomii.

Art Team
Zespół profesjonalistów związany z naszą firmą, stworzony w odpowiedzi na potrzeby i wyzwania polskiego fryzjerstwa. Jakub Wujec, Robert Palma i Karol Olejnik. Łączy ich fachowy warsztat, wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praca na najlepszych markach profesjonalnych: Medavita, HH Simonsen oraz Excellent Edges™. Każdy z nich jest indywidualistą o bogatej osobowości, wyobraźni i wrażliwości na piękno. Szkoleni przez najlepszych, m.in. w Toni&Guy Academy w Londynie, prezentują najwyższy poziom umiejętności fryzjerskich. Dziś dzielą się swoją wiedzą zarówno z początkującymi adeptami fryzjerstwa, jak i doświadczonymi mistrzami pragnącymi podnieść swoje kwalifikacje.

Termin i miejsce

Seminarium odbędzie się w dniach 5-6 listopada 2016 roku w 4-gwiazdkowym Hotel Narvil Conference & Spa. Obiekt znajduje się nad Narwią, około 1,5 km od centrum Serocka i 25 km od Warszawy.

Koszt uczestnictwa: 1 500 zł. Liczba miejsc ograniczona. Zarezerwuj miejsce już dziś. Prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym lub telefon (61) 866 77 56.

Zapewniamy: nocleg w hotelu wraz z wyżywieniem, główkę treningową, komplet nożyczek fryzjerskich, sprzęt do stylizacji: suszarkę, prostownicę i lokówkę, materiały pomocnicze i promocyjne.

HOTEL NARVIL

Inspirujące kształty i dynamiczne przestrzenie. Porywająca gra świateł i głębokich barw. Luksusowe pokoje, nowoczesne centrum konferencyjne i ekskluzywne SPA. Hotel Narvil to doskonała lokalizacja, aby uwolnić umysł i otworzyć się na nowe doznania. Lokalizacja nad brzegiem Narwi, w otoczeniu natury pobudza do działania i tworzenia.

Narvil Hotel Spa

Narvil Hotel Spa

Narvil Hotel Spa

Narvil Hotel Spa

Narvil Hotel Spa

Narvil Hotel Spa

Narvil Hotel Spa

Narvil Hotel Spa

Narvil Hotel Spa

Narvil Hotel Spa

Narvil Hotel Spa

Narvil Hotel Spa

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Tel. +48 61 866 77 56

Polityka prywatności

Projekt graficzny strony: Naftasquad