Head symbol

piękno

wielka siła

Sample
Dzień Kobiet w Bea Beleza

Akcja walentynkowa przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego postanowiliśmy ją powtórzyć. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet obchodzonego corocznie 8 marca, w sobotę 7 marca zespół Bea Beleza zorganizował dla swoich wspaniałych klientek kobiecy event.

Był szampan, były świeże owoce, wyśmienite babeczki, relaksująca muzyka, no i oczywiście piękne kobiety. Nasi wspaniali goście: członek ART Teamu Bea Beleza, Mistrz Fryzjerstwa Jakub Wujec oraz fryzjerka Klaudia Kabzińska, po raz kolejny zadbali o najwyższy poziom usług i sprawili, że nasze klientki spędziły ten dzień wyjątkowo.

Każda Pani w dniu swojego święta miała okazję otrzymać w Bea Beleza profesjonalną konsultację fryzjerską. Doświadczeni fryzjerzy na miejscu ocenili kondycję włosów i na tej podstawie dobrali odpowiednią kurację (odnowa, pielęgnacja lub nawilżenie). Specjaliści zastosowali rewelacyjne szampony i odżywki marki Trendy Hair, a po zakończeniu pierwszego etapu przeszli do modelowania i wykończania fryzury za pomocą profesjonalnych włoskich kosmetyków Medavita. Niektóre Klientki skorzystały również z farbowania, aby odświeżyć kolor włosów, inne trochę skróciły włosy, nadając im świeżości i wiosennego wyglądu.

Przez cały czas trwania zabiegu można było korzystać z porad specjalistów, a po zakończonym zabiegu Panie mogły wybrać dla siebie kosmetyki w naszym Showroomie i otrzymać pamiątkowe zdjęcie.

Atmosfera przez cały dzień była niesamowicie przyjemna, pogoda przepiękna, a Panie bardzo zadowolone i uśmiechnięte. Cieszymy się, że po raz kolejny udało nam się sprawić naszym klientkom tyle radości i dostarczyć niezapomnianych wrażeń!

Ogromne podziękowania dla Jakuba i Klaudii, bez których sukces tej akcji byłby niemożliwy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim pięknym Paniom, które mieliśmy przyjemność gościć, za to że zechciały spędzić ten dzień w naszym towarzystwie. I oczywiście zapraszamy częściej do Bea Beleza :)

Dzień Kobiet w Bea Beleza

Dzień Kobiet w Bea Beleza

Dzień Kobiet w Bea Beleza

A dla wszystkich Pań, które nie mogły uczestniczyć w spotkaniu, przygotowaliśmy specjalny rabat* z okazji Dnia Kobiet w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy!

Dzień Kobiet w Bea Beleza

*) Rabat obejmuje wszystkie produkty do pielęgnacji włosów z kategorii ONA, z wyłączeniem koloryzacji oraz marki Kérastase. Rabat nie łączy się z innymi promocjami. Oferta ważna tylko 8 marca na http://sklep.beabeleza.pl.

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Tel. +48 61 866 77 56

Polityka prywatności

Projekt graficzny strony: Naftasquad