Head symbol

piękno

wielka siła

Sample
Targi Cosmoprof Worldwide w Bolonii

Jubileuszowa edycja, przygoda, unikalne doświadczenie, doznanie piękna - Cosmoprof 2017.

Wszechświat piękna

Już po raz pięćdziesiąty, w stolicy włoskiego regionu Emilia-Romania, Bolonii, odbyły się największe w Europie targi branży fryzjerskiej. Nie mogło zabraknąć na nich, także jednego z największych producentów trycho-kosmetyków, marki Medavita.

Przez 3 dni imprezy targowej, Medavita pokazała swe osiągnięcia zwiedzającym niemal z całego świata. Zaproszono na to wydarzenie, także wszystkich dystrybutorów i najlepszych włoskich klientów, aby za pośrednictwem dwu godzinnego show, zaprezentować najnowszą linię marki - Choice.

Choice to kolejna linia zabiegów technicznych w portfolio Medavita. W skład produktów wchodzą naturalne, aktywne komponenty przebadane klinicznie pod względem skuteczności oraz jakości. Jak we wszystkich kosmetykach produkowanych przez markę, zawarte składniki stanowią ochronę dla skóry głowy oraz włosów.

Linia skomponowana jest z 3 typów różnych koloryzacji: Choice Color, Choice Color non Color oraz Choice Mask. To kolejno: demipermanentny krem farbujący, koloryzacja kwasowa bez amoniaku oraz maski nawilżająco-tonujące.

Choice wzbogacony jest kompleksem NutriKeraPlex, aminokwasami oraz wyciągiem z Borówki Amerykańskiej. Produkty oprócz wartości koloryzacyjnej, regenerują włókna włosów, nawilżają je, wygładzają i nabłyszczają.

Design opakowań przyciąga uwagę, a niesamowity zapach masek koi zmysły.

Choice to rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które chcą: delikatnie koloryzować włosy z jednoczesną regeneracją, chronić i zachowywać bazowy kolor, naturalnie maskować siwe włosy, a także przekształcać swój własny kolor w atrakcyjny element wygładu.

Dzięki Choice, zabieg techniczny jakim jest koloryzacja staje się dla włosów pielęgnacją, która zabezpiecza strukturę włosów, nadaje im objętość, połysk oraz kolor.

Jesteśmy dumni i cieszymy się z inauguracji najnowszej linii Choice, której towarzyszyły tak pozytywne emocje. Po raz kolejny Medavita wprowadziła na rynek unikatowe produkty, które budzą zachwyt.

Choice to kolor i piękno.
Piękno jest wyborem…

Cosmoprof

Cosmoprof

Cosmoprof

Cosmoprof

Cosmoprof

Cosmoprof

Cosmoprof

Cosmoprof

Cosmoprof

Cosmoprof

Cosmoprof

Cosmoprof

Cosmoprof

Cosmoprof

Cosmoprof

Cosmoprof

Cosmoprof

Cosmoprof

Cosmoprof

Cosmoprof

Cosmoprof

Cosmoprof

Cosmoprof

Cosmoprof

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Tel. +48 61 866 77 56

Polityka prywatności

Projekt graficzny strony: Naftasquad