Head symbol

piękno

wielka siła

Sample
Art Team Bea Beleza na Targach LOOK 2015

Art Team Bea Beleza to zgrany zespół, w którego skład wchodzą najwyższej klasy specjaliści z dziedziny fryzjerstwa. Łączy ich wspólna pasja i wysoki profesjonalizm. Ela Kwaśny, Radek Wysocki, Karol Olejnik, Jakub Wujec i Robert Palma – bo o nich mowa, mają za sobą wiele lat doświadczeń i cechuje ich niekwestionowany talent. Są laureatami wielu prestiżowych nagród, zarówno w kraju jak i za granicą.

Podczas tegorocznych targów LOOK mieliśmy okazję oglądać ich przy pracy na Scenie Głównej. Ogromne skupienie rysujące się na twarzach artystów, połączone z precyzją wykonania i perfekcyjnym efektem końcowym, sprawia że ich pracę ogląda się z ogromną przyjemnością i zapartym tchem. Byliśmy świadkami niezwykłej metamorfozy zaproszonych modelek.

Pokaz zatytułowany „Kalejdoskop Snów” okazał się niezwykłym połączeniem wyjątkowej kolekcji fryzur, oryginalnych strojów, choreografii oraz muzyki. Grupa artystów pokazała, jak za pomocą własnej inwencji i wyobraźni, łączy ze sobą dwa światy: nowoczesności i klasyki.

Zresztą, co tu dużo pisać, obejrzyjcie sami!

Art Team Bea Beleza

Art Team Bea Beleza

Art Team Bea Beleza

Art Team Bea Beleza

Art Team Bea Beleza

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Tel. +48 61 866 77 56

Polityka prywatności

Projekt graficzny strony: Naftasquad