Head symbol

piękno

wielka siła

Sample
Piszą o nas najlepsi

Kochani! Nasz spray samoopalający robi oszałamiającą karierę! Popularność produktów Marc Inbane jest tak ogromna, że ledwo nadążamy z kolejnymi dostawami! Artykuły na temat naszego samoopalacza pojawiają się już nie tylko w prasie branżowej - ostatnio piszą o nas najpopularniejsze magazyny, takie jak Joy, Flesz, Party i Viva!

marc-inbene-prasax4-1.jpg

Poleca nas również znana z telewizji TVN Style Pani Gadżet. Wielokrotnie mieliśmy okazję osobiście obserwować Wasze olbrzymie zainteresowanie sprayem, na wszelkiego rodzaju targach i eventach, w których Bea Beleza miała przyjemność uczestniczyć.

A jeśli nie mieliście jeszcze okazji sprawdzić produktów tej marki, najwyższy czas to zmienić! Szczególnie teraz, gdy na dworze jest szaro i zimno, a nasza skóra jest sucha i blada. Dzięki MARC INBANE The Natural Tanning Spray uzyskacie efekt pięknej, równomiernie opalonej skóry. Aplikacja jest banalnie prosta, kosmetyk szybko schnie, jest bezpieczny, a co najważniejsze nie pozostawia plam ani smug. Wzbogacony jest o czyste, odżywcze składniki pochodzenia roślinnego, między innymi aloes i miłorząb. Produkt przeznaczony zarówno dla niej, jak i dla niego, a jedna butelka wystarcza aż na 60 aplikacji!

Starając się sprostać Waszym oczekiwaniom, przygotowaliśmy niespodziankę! W naszym sklepie internetowym pojawiła się absolutna nowość - limitowana wersja Elegance Set. Zestaw zawiera najlepsze produkty Marc Inbane: spray samoopalający, nawilżający peeling, rękawiczkę oraz pędzel ułatwiające rozprowadzanie kosmetyku, a wszystko to w przecudnej, ekskluzywnej kosmetyczce. Polecamy!

Produkty Marc Inbane.

Pani Gadżet odcinek 5 sezon 10.

Pani Gadżet Dzień Dobry TVN - Pozytywnie zaskakujące prezenty.

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Tel. +48 61 866 77 56

Polityka prywatności

Projekt graficzny strony: Naftasquad