Head symbol

piękno

wielka siła

Sample
Klasyka z pazurem – szkolenie z nowych technik strzyżenia damskiego
szkolenie-klasyka-z-pazurem-350x350.jpg

6 godzin warsztatowych, 1 unikalna fryzura, 3 wybitnych szkoleniowców, czyli Klasyka z pazurem – szkolenie z najnowszych trendów w strzyżeniu damskim. Dołącz do nas i odkryj techniki "Undressed hair". Szkolenie poprowadzą: Pete Walstab, Claus Nissen oraz Robert Palma.

KLASYKA Z PAZUREM

Rozbudowany warsztat z najnowszych technik w strzyżeniu damskim. Eksperci marki Excellent Edges odkryją przed uczestnikami tajniki perfekcyjnej fryzury damskiej, łączącej elementy klasyki i elegancji z dynamiczną teksturą i możliwością zadziornego modelowania. Klasyczna stylizacja z pazurem to idealna propozycja dla każdej klientki, która lubi bawić się swoim stylem.

W wygodnych wnętrzach hotelu Novotel Łódź Centrum**** uczestnicy będą mieli okazję zasięgnąć porady u szkoleniowców i wymienić się doświadczeniami z innymi podczas integracyjnego spotkania przy grze w kręgle. Budynek z daleka przyciąga wzrok nowoczesną architekturą, a stylowe wnętrza łączą w sobie funkcjonalność i elegancję, podobnie jak tworzona podczas szkolenia fryzura.

SZKOLENIOWCY

 

Pete Walstab / Australia

Ekspert i badacz. General Manager w Excellent Edges TM. Fryzjer z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, którego techniki są wyjątkowe, a umiejętności niezwykłe. Jeden z największych autorytetów w Australii. Twórca filozofii cięcia 360 stopni Excellent Edges TM, która zapewniła sukces fryzjerski tysiącom profesjonalistów na całym świecie. Jego misją jest edukacja i szkolenia fryzjerskie na najwyższym poziomie.

 

Claus Nissen / Dania

Karierę w zawodzie fryzjera rozpoczął w 1990 roku. W swoim dorobku ma 11 lat pracy, jako wykładowca w Duńskiej Szkole Fryzjerskiej. Od 2006 roku w roli ambasadora Excellent Edges naucza fryzjerów na całym świecie innowacyjnych zasad cięcia, dzięki którym codzienna praca staje się zdecydowanie łatwiejsza i skuteczniejsza. Claus przedstawia nowe rozwiązania stosowane podczas strzyżenia, edukuje w zakresie wydajności pracy i prawidłowej postawy ciała, aby była zgodna z zasadami ergonomii.

 

Robert Palma / Polska

Fryzjerstwem zajmuje się od 1997 roku. Jest uczestnikiem wielu szkoleń w kraju i za granicą, m.in. marki Schwarzkopf, Toni&Guy Academy w Londynie, Akademii Medavita w Mediolanie oraz Excellent Edges w Dani. Na co dzień strzyże w salonie fryzjerskim w Szczecinie. Jako członek Art Team Bea Beleza prowadzi szkolenia z pielęgnacji i koloryzacji włoskiej marki Medavita. Pracuje przy sesjach zdjęciowych na terenie całej Europy, przeprowadza metamorfozy do gazet i telewizji.

PROGRAM

Program obejmuje: 6 godzin warsztatowych, lunch, kolację oraz imprezę integracyjną na kręglach.

Termin: 4 lub 5 listopada 2017 r. (w zależności od dostępności).

Lokalizacja: Novotel Łódź Centrum, Łódź

Koszt uczestnictwa: 1 500 zł (z udziałem w części warsztatowej) lub 500 zł dla osoby towarzyszącej (bez możliwości towarzyszenia podczas części warsztatowej). Liczba miejsc ograniczona. Zarezerwuj miejsce już dziś.

Prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym lub telefon (61) 866 77 56.

Zapewniamy: nocleg w hotelu wraz z wyżywieniem, główkę treningową, komplet nożyczek fryzjerskich, sprzęt do stylizacji: suszarkę, prostownicę i lokówkę, materiały pomocnicze i promocyjne.

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Tel. +48 61 866 77 56

Polityka prywatności

Projekt graficzny strony: Naftasquad