Head symbol

piękno

wielka siła

KLASYKA Z PAZUREM - SZKOLENIE
Zapraszamy na szkolenie z najnowszych trendów w strzyżeniu damskim. Dołącz do nas i odkryj techniki "Undressed hair". Szkolenie poprowadzą: Pete Walstab, Claus Nissen oraz Robert Palma.
TARGI BEAUTY VISION
Poznańskie Targi Kosmetyczne BeautyVision 2017 za nami! Wspaniała atmosfera, tysiące odwiedzających nas klientów, zarówno tych stałych jak i nowych. Cudowne uczucie, kiedy chcecie do nas wracać!
TARGI COSMOPROF W BOLONII
Już po raz pięćdziesiąty, w Bolonii, odbyły się największe w Europie targi branży fryzjerskiej. Nie mogło zabraknąć na nich, także jednego z największych producentów trycho-kosmetyków, marki Medavita.
MAGICZNE METAMORFOZY MAM
W poniedziałek 20 marca odbyła się czwarta edycja, organizowanych przez Drużynę Szpiku, Magicznych Metamorfoz Mam. Tak jak w zeszłych latach, gospodarzem wydarzenia był Salon Pielęgnacji Włosów J. Wujec.
ZIMOWA SESJA SZKOLENIOWA
Kameralna i ciepła atmosfera zrekompensowała niekorzystną zimową aurę na zewnątrz. Wraz z renomowanej klasy szkoleniowcem, Clausem Nissenem przeprowadziliśmy kolejne warsztaty szkoleniowe Excellent Edges.
LONDYŃSKIE INSPIRACJE W POLSCE
Z Londynu do Australii w dwie godziny? Od brytyjskiej nonszalancji do fantazji rodem z kraju na Antypodach. To możliwe, tylko z Bea Beleza w ramach seminarium "Londyńskie inspiracje i sekrety mistrzów fryzjerstwa".
SŁODKI SEN MACIEJA ZIENIA & MEDAVITA
Drugi, oficjalny pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia pod tytułem "Sweet Dreams", odbył się w Pasażu Pod Orłem w Bielsku-Białej, 28 października. Medavita Polska miała swój wkład w tym wydarzeniu.
NOWA MEDAVITA LUXVIVA JUŻ W POLSCE
W urokliwym kurorcie Polanicy Zdroju, w prestiżowym hotelu Dr Ireny Eris, na przepięknej scenie, ze wspaniałymi ludźmi, Medavita SPA oficjalnie wprowadziła do Polski nową koloryzację Luxviva "My Natural Color".
REWOLUCYJNA KOLORYZACJA LUXVIVA
W otoczeniu kurortu polanickiego znajduje się niezwykle miejsce, pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris, który 2 października będzie gościł wyjątkowych klientów Medavita, podczas oficjalnej prezentacji najnowszej linii koloryzacji.
  < 1 2 3 4 5  > 

Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp.K. ul. Reglowa 4, 60-113 Poznań

Tel. +48 61 866 77 56

Polityka prywatności

Projekt graficzny strony: Naftasquad